STROJÍRENSTVÍ

Firma zahájila podnikatelskou činnost v roce 1990. Od roku 1995 se věnujeme v převážné míře zámečnické činnosti s důrazem na svařované konstrukce a palety.

Na jaře roku 2005 byla založena firma KONSTRUKTPOL společnost s ručením omezeným, kde realizujeme svou činnost v prostorách areálu ve Lštění (Blížejov) a v nově budovaných a rekonstruovaných prostorách firmy na adrese Lštění 34, Horšovský Týn.

Detail [›]Horšovský Týn
Horšovský Týn
Detail [›]Lštění
Lštění
 

V současné době (05/2015) zaměstnáváme 82 pracovníků. Specializujeme se na výrobu kovových konstrukcí a to zejména všech druhů a typů speciálních přepravních palet, kontejnerů a konstrukcí pro automobilový, strojírenský a stavební průmysl. Nabízíme zpracování plechů, trubek a profilů CNC technologiemi na strojích firmy Trumpf, Adige, Doosan, PTV a MGM.

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
 

Většinu výrobků zhotovujeme dle přání zákazníka, umožňuje  to moderní výkonné strojní vybavení a tým kvalifikovaných pracovníků. Společnost zavedla a používá proces managementu kvality, který odpovídá ČS EN ISO 9001:2008 a proces svařování, který odpovídá ČSN EN ISO 3834 - 2:2006  a ČSN 1090.